GARMIN Vector 2S

NOWOŚĆ

  • Producent : GARMIN GARMIN
  • Dostępność: Dostępny na zamówienie

3 299,00 zł

Miernik mocy z jednym czujnikiem montowany na pedale

  • Niedrogi miernik mocy z możliwością ulepszenia do systemu z dwoma czujnikami
  • Mierzy moc przy pedale, czyli w miejscu przyłożenia siły
  • Zgłasza wartości dotyczące rytmu pedałowania i całkowitej mocy (w watach)
  • Kilkuminutowa instalacja, szybkie przełączanie między rowerami
  • Czujnik na pedał jest wyposażony w diodę LED, która wyświetla ważne informacje o konfiguracji i konserwacji

Pomiar najważniejszych parametrów

Miernik mocy to najbardziej niezawodny sposób mierzenia możliwości rowerzysty w dowolnym czasie. Urządzenie Vector 2S mierzy moc bezpośrednio przy pedale, w miejscu przyłożenia faktycznej siły, pozwalając uzyskać bardziej wiarygodne i dokładniejsze wyniki. System z jednym czujnikiem wykorzystuje wartość mocy na lewym pedale, aby oszacować moc całkowitą.

Niska cena, łatwa instalacja i przełączanie

W przeszłości montaż mierników mocy był skomplikowany i często wymagał przeprowadzenia mechanicznych, niekorzystnych modyfikacji roweru. W przypadku urządzenia Vector 2S instalacja jest prosta. Możesz wejść do lokalnego sklepu rowerowego, kupić miernik mocy Vector 2S, a potem samodzielnie zamontować go w kilka minut. Nie potrzebujesz do tego mechanika, nie musisz też nigdzie odstawiać roweru. Poza tym nie ma potrzeby przekładania złożonego układu napędu ani wymiany kół. Nie trzeba też montować zewnętrznych czujników, ani zaprzątać sobie głowy skomplikowanymi podkładkami, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich modeli. To oznacza, że w dowolnym momencie można szybko przełączać się między rowerami.Przy stosunkowo sporym odstępie od ramienia korby — w zakresie grubości i szerokości — czujniki Vector 2S pasują niemal do wszystkich rowerów. Standardowe czujniki na pedały pasują do ramienia korby o grubości od 12 do15 mm i szerokości 44 mm. Duże czujniki na pedały pasują do ramienia korby o grubości od 15 do 18 mm i szerokości 44 mm.

Kompletne rozwiązanie dla rowerzystów

Urządzenie Vector 2S współpracuje ze zgodnym licznikiem rowerowym lub innym urządzeniem fitness, zwiększając stopień zaawansowania treningów. Podczas jazdy urządzenie Vector 2S mierzy całkowitą moc i rytm, przesyłając dane do zgodnych urządzeń obsługujących technologię ANT+®¹, dzięki czemu można je zobaczyć na ekranie. Platforma Garmin Connect™ umożliwia analizę danych po jeździe oraz ich udostępnianie, obsługę map i planowanie tras.

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt naszego konsultanta

weryfikator

Szybki kontakt

61 840 32 33

sklep@biketop.pl

Odbiór własny

Poznań
ul.Dąbrowskiego 449a
ul.Naramowicka 68

Wysyłka GRATIS

Kurierem

Dla zakupów powyżej 500,00 zł

Szybkie płatności online